Nordplus projekts “Mindful Hikers”
Četras dienas, kas iedvesmoja kustēties, domāt un būt kopā
No 30. marta līdz 2. aprīlim mūsu skolas 10 jaunieši (Ieva Sofija Bundziņa, Katrīna Grote, Kristaps Paio, Artūrs Riekstiņš, Mārtiņš Bārbals, Markuss Makars, Valdis Priede, Amēlija Pukstiņa, Gustavs StuklisLaura Špilberga) un skolotājas Kristīne Apine, Ella Elizabete Murma un Kintija Blūmentāle devās starptautiskā Nordplus projekta “Mindful Hikers” otrās mobilitātes braucienā uz Tallinu. Lasīt vairāk →





